11 marca 2021 roku odbyła się konferencja „Edukacja dla klimatu. Kształcenie uniwersyteckie i szkolne”. To kolejne przedsięwzięcie Interdyscyplinarnego Centrum Badań nad Edukacją Humanistyczną w ramach projektu „Edukacja Humanistyczna V4 dla Klimatu. Rozpoznania – dobre praktyki – rekomendacje”, który ICBEH, współpracując z zagranicznymi partnerami projektu z Ołomuńca, Bratysławy, Bańskiej Bystrzycy i Budapesztu, realizuje dzięki wsparciu Funduszy Wyszehradzkich. Wystąpienia badaczy zostały zaprezentowane w następujących sekcjach: Edukacja … Czytaj dalej 11 marca 2021 roku odbyła się konferencja „Edukacja dla klimatu. Kształcenie uniwersyteckie i szkolne”